Referanslar

Poken'in 360 ° etkinlik paketi 2’500'den fazla etkinlik, konferans ve fuarda kullanıldı. 200 kişiden oluşan ağ etkinliklerinden, 65.000'in üzerinde ziyaretçi ve 1500'ü aşkın katılımcısı olan ticaret fuarlarına kadar, Poken'in modüler platformunun etkinlik ve katılımı artırdığı kanıtlanmıştır.

clients_nosap

Fuardaki standımızda Poken platformunun kullanımı toplantı temsilcileri açısından ve dijital materyallerimizi paylaşmanın bir yolunu sunmak açısından çok başarılıydı. Bu, Poken'in aygıt tabanını kullandığımız ikinci yıldır ve her iki yılda da daha fazla olası müşteri, daha kaliteli ve daha iyi yollar bulmamıza izin veriyor ve diğer sistemlerden daha hızlı hizmet vermeyi sağlıyor.Gelecekteki tüm kongrelerimizde kullanmayı umuyoruz.

Elsa Taicher, Galderma

Konferans katılımcılarını olabildiğince çok etkinlikle meşgul etmek ve onları birbirlerine bağlamak için doğru bir çözüm gerekiyordu. Poken tam olarak bunu yaptı.

Ed Lynes, Event Executive

Farklı kültürel kökenden insanları bir araya getirip, kendilerini küresel bir toplantıda birbirlerine tanıtırken rahat olmalarını beklemek oldukça ilgi çekici olabilir. Poken'in teknolojisi, rahat tanıtımların yolunu açtı - ve anlamlı konuşmalara kapı açtı.

Barbara McNamara, Johnson and Johnson