Mobile_icon

Mobil Uygulama


Poken, ödüllü, eksiksiz özelliklere sahip ve özelleştirilebilir Etkinlik Mobil Uygulama çözümü sunar.Ziyaretçiler gerçek zamanlı etkinlik bilgilerine erişebilir ve böylece daha iyi etkileşim ve üstün bir etkinlik deneyimi yaşayabilirler.

Poken mobil uygulamaları ile fiziksel ve dijital dünyanın arasındaki boşluğu doldurur. Mobil uygulamalar, etkinlik ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır.

Nasıl Yapıyoruz: Poken Mobil

Günümüzde, katılımcılar programdan konuşmacı biyografilerine, haritalara ve daha birçok gerçek zamanlı etkinlik bilgisine erişmeyi beklemektedir. Poken, katılımcılar, ziyaretçiler ve personel için daha iyi katılım ve daha üstün bir etkinlik deneyimi oluşturan etkinlik mobil uygulamaları oluşturur.

Mobil uygulama motorumuz, hem iPhone hem de Android'de çalışan yerli uygulamaların yanı sıra Blackberry ve Windows Phone için tarayıcıda çalışan HTML5 uygulamalarıyla en seçici katılımcıların bile ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlıyor. Uygulamalarımız size istediğiniz herhangi bir içeriği sunma esnekliği sağlar.

Tüm standart etkinlik uygulaması özelliklerine ek olarak katılımcılar, topladıkları kişileri ve içerikleri görüntüleyebilir, iletişim bilgilerini güncelleyebilir, programları ve haritaları görüntüleyebilir, check-in yapabilir veya aktivitelere katılabilir. Ayrıca etkinliğe özel paylaşımlarınızıTwitter, Facebook ve benzeri kaynaklardan da entegre eder.

mobile_iphone-android-logos
mobile_iphone6-plus-box-gold-2014poken

Faydaları

  • Tüm akıllı telefonlarda çalışır
  • Offline modu ile internet olmadığı zamanlarda da kullanılır
  • Kolay erişim: iTunes'dan veya Play Store'dan indirin
  • QR kodu taraması ile indirme
  • Tüm içeriği gerçek zamanlı olarak güncelleme

Her kitleye hitap eden yazılım

Poken mobil uygulaması, hemen hemen her telefonda çalışır. Etkinlik ekibiniz EtkinlikYöneticisi'nde oluşturduğu içerikleri gerçek zamanlı olarak değiştirebilir.

Mobile_3Phones

Etkinlik Yöneticileri için Poken Pro

Poken Pro uygulamasını, NFC (özel olarak donanımlı Android telefonlarda) veya QR kodu kullanarak bir poken cihazını veya temas noktasını incelemek için kullanın. Katılımcı ve temas noktası bilgilerini anında oluşturun ve değiştirin. Aktiviteleri görüntüleyin, temas noktalarındaki bilgileri değiştirin ve potansiyel müşterilerinize içeriklerinizi dijital olarak paylaşın

Mobile_Peter_lgv2