Fuarlar ve Konferanslar

Poken, potansiyel müşterilerin gerçek zamanlı olarak nitelendirilmelerini ve analiz edilmelerini sağlar; önceden tanımlanmış aksiyonların gerçekleşmesini mümkün kılar. Poken araçları, profesyonel etkinliklerde kullanım için mükemmeldir, ziyaretçilere zengin bir deneyim sunar, katılımcı ve sponsorlar için etkili bir yöntem sunar.

Nasıl çalışır: Etkinlik Katılımcı Kullanımı

Katılımcılar kendi pazarlama dokümanlarını ve ilgili diğer içeriklerini bir ya da birden fazla Gerçek Zamanlı Temas Noktalarına yükler. Bu işlem, katılımcıya özel Poken Yönetici Uygulaması veya etkinlik sitesine entegre olan Poken yönetici panelinden yapılır.

Poken’in Gerçek Zamanlı Temas Noktası ve Süper Temas Noktası sensörleri tamamen otonomdur. Katılımcıların ya da organizatörlerin kendi standlarında, etkinlik alanının herhangi bir yerinde kolayca kullanabilmeleri açısından dizayn edilmiştir.

Poken’ın güçlü bulut tabanlı içerik yönetimi, gömülü hücresel bir modem üzerinden eş zamanlı bağlantı kurarak Temas noktalarında bulunan içeriği doğrudan ziyaretçinin email adresine gönderir. Katılımcı, her zaman online olarak erişebileceği kullanışlı çözümlerin yanısıra ziyaretçinin dijital kartvizitini de almış olur.

Katılımcılar için Faydalar

 • Şirket bilgilerinizi kolayca ve yaygın olarak dağıtın ...
  Ziyaretçiler, cihazlarını okuyucuya dokundurarak şirket ve ürün bilgilerinizi kolayca alabilir. Bu bilgileri e-posta ile alacaklar. Sizinle etkileşime geçmeden okuyucular üzerinden firma bilgilerini alabilirler.
 • Maliyeti azaltın
  Şirketinizin ve ürün bilgilerinizin bir kısmını dijital formatta sağladıysanız, daha az sayıda basılı broşür, katalog ve diğer materyallere ihtiyacınız olacak, böylece baskı ve nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlayacaksınız. Artık ziyaretçiler etkinlik sırasında ağır belgeler taşımak zorunda değildir, bu nedenle içeriklerinizi kaybetme riski ortadan kalkar.
 • Ziyaretçilerinize ilgi çekici bir deneyim sunun
  Standınızdaki etiketler, dokümanları alan kişilerin bu bilgileri e-posta veya sosyal medya yoluyla paylaşmalarını kolaylaştıran dijital bir biçimde yer alıyor.
 • Daha fazla kişi ve fırsat
  Etiketlerden bilgilerinizi toplayan ziyaretçiler aynı zamanda kişisel bilgilerini sizinle paylaşır. Ve bunu yapan tüm ziyaretçilerin bir listesini alırsınız!
 • Etkinlik sonrası takip işlemini basitleştirin
  Bilgilerinizi toplayan herkesin elektronik bir listesini alacaksınız. Artık zamanınızı alan uygulamalara gerek duymayacaksınız.